قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

روش های ارسال کالا

شیوه ارسال کالا در تهران و کرج:

در کلانشهر های کرج و تهران ارسال سفارشات توسط یکی از روش های لجیستیک گروه صنعتی صاب،تیپاکس،پست یا سامانه های حمل و نقل اینترنتی انجام میگردد.

شیوه های ارسال سفارشات به شهر های غیر از تهران و کرج از طریق باربری یا تیپاکس انجام میکردد.

برای اطمینان خاطر مشتریان گرامی تمامی سفارشات ارسال شده با هریک از روش های مذکور،بیمه میباشند و در صورت بروز هرگونه عیب در حمل و نقل کالا، از مبدا تا هنگام تحویل سفارش،بیمه خسارات وارد شده را پرداخت میکند.

 

هزینه ارسال سفارشات به عهده خریدران گرامی است که مبلغ آن در بارنامه مشخص است و به صورت پس کرایه است و هنگام تحویل کالا  توسط خریدار پرداخت میگردد.

 

مسئولیت تحویل سفارش در زمان مقرر به عهده خریدار است،در صورت عدم حضور یا هر علت دیگر  توسط خریدار که منجر به عدم تحویل به موقع شود،هزینه های انباردار داری ، مرجوع شدن سفارش،مفقود شدن سفارش، یا خسارات وارد شده و لغو بیمه به عهده خریدار گرامی است.

شیوه های پرداخت:

پرداخت اینترنتی

 

کاربران فروشگاه اینترنتی تابلو روان متعلق به گروه صنعتی صاب  می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی، هزینه فاکتور یا سفارش  خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق هزینه به نشانه ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و پس از آن یک ایمیل برای تایید پرداخت و ثبت موفق سفارش، به ایمیل مشتری که در هنگام ثبت در فروشگاه ثبت شده است ارسال می‌شود و نیازی به اطلاع‌ دادن پرداخت سفارش نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‏‌شود.

نکته حایز اهمیت این است  که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش خریداران می‌شود.

 

هنگام خرید میتوانید پرداخت اینترنتی را انتخاب نمایید و بعد از وارد شدن به درگاه ،اطلاعات پرداخت خود را وارد کنید.

 

برای پرداخت اینترنتی شما نیاز دارید به ;

 

– شماره کارت  (شماره 16 رقمی روی عابر بانک )

– رمز دوم کارت   (برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلا رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.
برای فعال‌کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادرکننده کارت خود مراجعه، کارت خود را وارد کرده و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.
– CVV2    ( یک کد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد )
– تاریخ انقضاء    (تاریخ انقضا کارت‌ بانکی روی آن حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضا وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد ۱۲ به جای ماه و از ۹۹ به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.)

پرداخت کارت به کارت، واریز به شماره حساب، واریز به شماره شبا

مشتریان فروشگاه اینترنتی تابلو روان وابسته به گروه صنعتی صاب میتوانند مبلغ فاکتور را به شماره های کارت،حساب یا  شماره شبای مذکوربه شرح زیر واریز نمایند، سپس تصویر فیش واریزی را در قسمت پرداخت از طریق سایت بارگذاری و ارسال نمایند.

پس از بررسی های انجام شده توسط واحد حسابداری فروشگاه اینترنتی تابلو روان گرفتن تاییدیه واریزی خریداران، یک ایمیل تایید واریز و ثبت قطعی سفارش  به ایمیل مشتری که در هنگام ثبت در فروشگاه ثبت شده است ارسال می‌شود و پس از آن سفارش وارد مرحله آماده سازی و ارسال میشود.

لازم به ذکر است زمان ارسال سفارش هایی که پرداخت آن از طریق واریز به شماره کارت،شماره حساب یا شماره شبا انجام گرفته، پس از بارگذاری فیش بانکی  توسط مشتری و تایید فیش بانکی از طریق واحد حسابداری فروشگاه  میباشد.

لازم به ذکر است سفارش خرید محصولات گروه صنعتی صاب اعم از تابلو روان،تلویزیون شهری،نمایشگر های فول کالر LED فضای داخل و استندهای دیجیتال، با توجه به نیاز شما برای شما تولید میگردد و به علت پیچیدگی فرایند تولید امکان پرداخت در محل شما برای کالاهای این فروشگاه  وجود ندارد.

شرایط لغو کردن،مرجوع و تعویض  کالا

شرایط تعویض کالا:

-خریداران گرامی موظف هستند نسبت به انتخاب مدل نمایشگر و اندازه آن دقت کافی را داشته باشند.

اندازه نمایشگرها اعم از تابلو روان،تلویزیون شهری،نمایشگرهای فول کالر LED فضای داخل و استندهای دیجیتال متناسب به محل نصب آنها در محیط کسب و کار شما میباشد،پس قبل از ثبت سفارش محل نصب تابلوLED یا نمایشگر ها را اندازه گیری کنید و دقت داشته باشید که اندازه ای که را که در هنگام خرید ثبت میکنید بزرگتر از محل نصب نباشد.

-برای نمایشگر های تمام رنگ فقط امکان تعویض سفارش با نمایشگرهای تمام رنگ دارای تعداد پیکسل های بیشتر میباشد و تعویض با نمایشگرهای دارای پیکسل های کمتر نسبت به سفارش فعلی امکان پذیر نمیباشد.

-امکان تعویض نمایشگر یا تابلوی مورد سفارش فعلی با اندازه بزرگتر از همان دسته بندی کالا امکان پذیر است.

-امکان تعویض سفارش با اندازه های کوچک تر وجود ندارد.

-امکان تعویض نمایشگرهای تمام رنگ LED با نمایشگر یک دسته بندی دیگر کالا وجود ندارد،به عنوان مثال اگر شما یک تلویزیون شهری ثبت سفارش کرده باشید امکان تعویض آن با استند دیجیتال، تابلو روان،نمایشگر های فول کالر LED فضای داخل را ندارید.(این قانون نیز برای تعویض سایر نمایشگر های فول کالر LED و استند های دیجیتال میباشد)

-امکان تعویض تابلو روان با تلویزیون شهری و نمایشگر فول کالر LED فضای داخل وجود دارد، یعنی اگر شما یک تابلو روان رنگ قرمز یا تابلو روان رنگ سبز ثبت سفارش کرده باشید، میتوانید آن را با یک تلویزیون شهری با همان اندازه قبلی یا بزرگتر و نمایشگر فول کالر LED فضای داخل با همان اندازه قبلی یا بزرگتر تعویض نمایید.

-امکان تعویض سفارش با رعایت شرایط ذکر شده و قوانین فروشگاه فقط تا 48 ساعت پس از ثبت سفارش و پرداخت مبلغ فاکتور میباشد.

-پس از گذشت 48 ساعت از ثبت فاکتور و سفارش،امکان تعویض سفارش وجود ندارد.

 

شیوه درخواست تعویض سفارش:

-برای تعویض فاکتور یا سفارش با رعایت قوانین مذکور،در قسمت پشتیبانی درخواست خود را اعلام مینمایید و در این درخواست باید مدل نمایشگر جایگزین و اندازه آن را اعلام نمایید،در صورتیکه درخواست شما مطابق با قوانین تعویض سفارش باشد،توسط تیم پشتیباتی فاکتور قبلی ویرایش میشود

-نکته مهم در صورتیکه قیمت نمایشگر جایگزین از قیمت سفارش قبلی بیشتر باشد،متعهد هستید طی 24 ساعت مابه التفاوت را از طریق روشهای پرداخت،واریز و تسویه حساب کنید،در غیر اینصورت درخواست تعویض سفارش شما لغو و همان سفارش فاکتور قبلی آماده و ارسال میگردد.

شرایط لغو کردن سفارش و مرجوعی کالا:

-کاربران فروشگاه اینترنتی تابلو روان متعلق به گروه صنعتی صاب به هر علت از خرید خود منصرف شوند تا 48 ساعت پس از ثبت سفارش فرصت دارند خرید خود را کنسل کنند که در این صورت هیچ گونه خسارتی از کاربر دریافت نمیگردد.

-جهت کنسل نمودن سفارش در قسمت پشتیبانی فروشگاه اینترنتی تابلو روان، درخواست خود را اعلام نمایید،و طبق قانون فروشگاه در صورتیکه لغو سفارش تا 48 ساعت از ثبت و صدور فاکتور باشد کل مبلغ فاکتور به کاربر عودت داده میشود که در این حالت مبلغ شما به کیف پول شما در فروشگاه اینترنتی تابلو روان واریز میگردد که شما میتوانید در آینده از اعتبار خود در کیف پول برای خود یا دیگران در خرید های بعدی استفاده کنید یا اگر به مبلغ فاکتور کنسل شده نیاز داشته باشید،  باید درخواست کتبی برگشت وجه به حساب بانکی را در قسمت پشتیبانی فروشگاه ارائه دهید.

لازم به ذکر است مبلغ برگشتی فقط و فقط به شماره حسابی که پرداخت فاکتور از آن صورت گرفته است پس از ده روز از درخواست واریز میگردد.

-مرجوعی کالا فقط در صورتی انجام میگردد که نمایشگر ارسال شده مغایر با مشخصات فنی سفارش شما در فاکتور باشد، که در این صورت خود فروشگاه اینترنتی تابلو روان متعلق به گروه صنعتی صاب هزینه حمل و نقل کالای مرجوعی پرداخت و سفارش منطبق با فاکتور را به خریدار تحویل مینماید.

لازم به ذکر است در این حالت برای دریافت سفارش مطابق با فاکتور خود، باید کالایی را که به اشتباه ارسال شده است را بصورت کاملا صحیح و سالم تحویل فروشگاه اینترنتی تابلوران صاب داده باشید در غیر اینصورت مبلغ خسارات وارد شده به کالا از خریدار کسر میگردد.

– لازم به ذکر است تولید محصولات گروه صنعتی صاب اعم از تابلو روان،تلویزیون شهری،نمایشگر های فول کالر LED فضای داخل و استندهای دیجیتال، با توجه به نیاز شما برای شما تولید میگردد و به علت پیچیدگی فرایند تولید و جهت حمایت از تولید کننده شرایطی برای انصراف از خرید وجود دارد که به شرح زیر میباشد:

-خریدارانی که پس از گذشت 48 ساعت از تاریخ ثبت فاکتور و قبل از ارسال کالا به هر علت سفارش خود  را لغو نمایند، مبلغ 50 درصد از کل فاکتور به عنوان خسارت به نفع فروشگاه اینترنتی تابلو روان متعلق به گروه صنعتی صاب ضبط میگردد و باقیمانده مبلغ فاکتور به حساب خریدار واریز میگردد.

جهت کنسل نمودن سفارش در قسمت پشتیبانی فروشگاه اینترنتی تابلو روان، درخواست خود را اعلام نمایید،و طبق قانون فروشگاه در صورتیکه لغو سفارش پس از 48 ساعت از ثبت و صدور فاکتور باشد مبلغ 50 درصد از  مبلغ فاکتور به نفع فروشگاه اینترنتی تابلو روان ضبط و باقیمانده  مبلغ فکتور کنسل شده به کیف پول شما در فروشگاه اینترنتی تابلو روان واریز میگردد که شما میتوانید در آینده از اعتبار خود در کیف پول برای خود یا دیگران در خرید های بعدی استفاده کنید یا اگر به مبلغ فاکتور کنسل شده نیاز داشته باشید،  باید درخواست کتبی برگشت وجه به حساب بانکی را در قسمت پشتیبانی فروشگاه ارائه دهید.

لازم به ذکر است مبلغ برگشتی فقط و فقط به شماره حسابی که پرداخت فاکتور از آن صورت گرفته است پس از ده روز از درخواست واریز میگردد.